• 🌍Dzień Ziemi 22.04.2020r. Razem z rodziną świetnie się bawimy i wspólnie się o Ziemię troszczymy

• Ziemia, która jest naszym wspólnym domem obchodziła niedawno swoje święto. Każdy z nas wie jak bardzo ważna dla Ziemi jest nasza troska o jej dobro. Na pewno w każdej rodzinie wykonujemy działania, które wpływają na poprawę kondycji naszej planety. Dlatego przedszkolaki z pomocą rodziców wykonały prace plastyczne dowolną techniką. Zdjęcia wykonanej pracy zostały przesyłane na stronę grup przedszkolnych. Spośród nadesłanych prac z każdej grupy została wyłoniona jedna praca i zamieszczona na facebooku przedszkola. Poprzez lajkowanie wybranej pracy wyłoniono zwycięzców konkursu.

WYNIKI KONKURSU:

KATEGORIA 3 i 4-latki

I MIEJSCE Maksymilian Swakowski "Smerfy" - 183 glosy

II MIEJSCE Laura Chomicz "Muchomorki" - 152 głosy

III MIEJSCE Emil Capaja "Elfiki" - 81 głosów

KATEGORIA 5  i6-latki

I MIEJSCE Stanisław Olszak "Biedroneczki" - 229 głosów

II MIEJSCE Maksymilian Psiuk "Pszczólki" - 208 głosów

III MIEJSCE Franciszek Polak "Kubusie" - 197 głosów

Gratulujemy zwycięzcom!  Pozdrawiamy i dziękujemy za zaangażowanie :)

.Animatorzy edukacji ekologicznej w P1 M. Grymuza, A. Rutkowska i A. Zdunek.

• Wznowienie działalności przedszkola

• Dyrektor Przedszkola nr 1 „Czarodziejska Kraina” w Dębnie informuje,  że  z dniem 25 maja 2020 r.

wznawia działalność placówki z licznymi ograniczeniami w zakresie liczby miejsc i warunków sanitarno-higienicznych

wynikającymi z wytycznych z dnia 04 maja 2020 r. GIS.

Rodzice, którzy zadeklarowali powrót dzieci do przedszkola zobowiązani są do zapoznania się z procedurą

bezpieczeństwa na terenie Przedszkola nr 1 „Czarodziejska Kraina” w Dębnie w czasie zagrożenia COVID – 19 oraz

procedurą postępowania na wypadek podejrzenia wystąpienia choroby koronawirusowej COVID-19.

p.o. dyrektora Katarzyna Kruczyk

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA Z ZAŁĄCZNIKAMI DOSTEPNE TUTAJ: